Bezpečná cesta zásielok

Predstavte si situáciu, že ste si objednali niečo, na čo ste sa dlho tešili, no keď ste si doma otvorili balíček, jeho obsah bol znehodnotený, pretože sa počas prepravy poškodil. Ak sa vám to ešte nestalo, patríte k šťastlivcom, pretože takéto situácie sú viac než bežné. Na druhej strane sa stane aj to, že vám príde škatuľa vystlaná zbytočne veľkým množstvom bublinkovej fólie, čomu sa dá predísť zvolením vhodnejšieho obalu. Takého obalu, ktorý ochráni svoj obsah pred mechanickým znehodnotením aj pred vodou a pachmi a zároveň zabezpečí diskrétnosť.

škatuľa

Takýmto obalom sú bublinkové obálky, ktoré na jednej strane spĺňajú ochranné vlastnosti bublinkovej fólie a na druhej strane sa pri ich použití nespotrebuje zbytočne veľké množstvo obalového materiálu. Okrem množstva výhod týkajúcich sa samotných bublinkových obálok predstavujú jednu obrovskú výhodu aj pre vás. Určite viete, že za odoslanie balíka na pošte zaplatíte viac, než za odoslanie listovej zásielky. Bublinkové obálky vám teda pomôžu nie len po praktickej stránke, ale zároveň nimi aj šetríte peniaze.

bublinková fólia

Prečo sú tieto obálky také populárne? V prvom rade vďaka ich praktickým vlastnostiam. Bublinkové obálky sú zalepovacie, a teda chránia svoj obsah pred vlhkosťou a pachmi. Takýmto spôsobom teda môžete odosielať napríklad aj textil alebo listové zásielky bez toho, aby ste sa museli báť o ich prípadné znehodnotenie. Ďalšou výhodou je samotná výstuž z bublinkovej fólie, ktorá poskytuje ochranu pred mechanickým poškodením. Veľkosť obálky môžete prispôsobiť tomu, čo potrebujete odoslať a v ponuke je naozaj široká škála rozmerov aj farieb.

V dnešnej dobe, kedy sa veľká časť nákupov presunula do internetového priestoru sa vám takéto obálky určite zídu, či už posielate jednorazovo, alebo prevádzujete internetový obchod a posielate tovar na pravidelnej báze. Zabezpečiť, aby sa váš tovar dostal ku zákazníkovi v perfektnom stave by malo byť jednou z priorít a dnes je to už jednoducho dosiahnuteľné aj vďaka bublinkovým obálkam.