Bezpečná preprava produktov v našich plastových kontajneroch

Schoeller Allibert je firma s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá sa primárne sústreďuje na výrobu plastových kontajnerov, prepraviek a iných produktov. IBC kontajnery COMBOLIFE (Intermediate Bulk Container) sú výrobky skladacieho typu, určené na bezpečnú prepravu a manipuláciu s potravinami a iným tovarom. Boli navrhnuté tak, aby bola preprava čo najbezpečnejšia – ide najmä o tekutiny využívané napríklad v potravinárskom, farmaceutickom či nápojovom priemysle. Produkty s dodržaním vysokých hygienických štandardov sú cenovo dostupné a praktické na používanie s minimalizáciou nákladov na prepravu.

plastové kontajnery

Naša firma uplatňuje zásady udržateľnosti a recyklovateľnosti, čím v porovnaní s ostatnými spoločnosťami špecializovanými na výrobu plastových produktov, výrazne šetrí životné prostredie. Absolútnou jednotkou na trhu je mimoriadne oceňovaný model Combus Fructus. Materiál na výrobu našich výrobkov je vysoko odolný a trvácny. Údržba našich produktov je pomerne jednoduchá – produkty sa dajú skladovať vonku alebo v chladných teplotách. Dajú sa čistiť bežne dostupnými čistiacimi prostriedkami.

Z akých možností si môžete u nás vybrať?

  1. Kontajnery IBC Combo Life – ľahko skladovateľný, minimum nákladov na údržbu, efektívna preprava kvapalín – systém bag-in-box, vhodný na opakované používanie
  2. IBC kontajnery Excelsior – môžu sa používať aj v prípade extrémnych podmienok
  3. Fructus IBC kontajnery Schoellerallibert.com – prenajímateľné kontajnery, vhodné najmä pre prepravu ovocného pyré či šťavy

recyklovanie

Výber kontajnera je dôležité navrhnúť presne podľa vašich predstáv a podľa predpokladaného sortimentu. Radi vám s nimi pomôžeme – inšpirovať sa môžete na základe priložených brožúr alebo podľa priloženej ponuky produktov. Často sa objednáva napríklad kontajner 300 l a 600 l. Výhodná ponuka pre vás je aj možnosť dlhodobého prenájmu kontajnerov. Unikátnym prvkom na trhu je sledovateľný čip zabudovaný v modeloch našich kontajnerov, ktorý je skvelý na kontrolu prepravy vášho tovaru. Viac informácií si môžete pozrieť na našej webovej stránke.