Je čas ukončiť vaše podnikanie?

V tejto súvislosti uvádzame sedem signálov a pravdy, ktoré naznačujú, že by mohol nastať čas, aby ste našli niečo iné, čo by sa týkalo vášho drahocenného života:
1. Vaše sny sa zastavili.
Pamätáte si späť obdobie, keď ste boli tak nadšení z vášho podnikania? Chodili ste s nadšením spať, aby ste mohli o svojom nápade premýšľať. Rozprávali ste to každému. Ak je to teraz len o tom, ako to zvládnuť cez deň, mohol by byť čas zvážiť niečo iné.podnikatel.jpg
2. Vaše telo nikdy neklame.
Ak vaše bolesti sťažujú nadšenia pre prácu, je čas si tieto bolesti pozorne vypočuť. Možno vaše boky prepadnú cez okraje stoličky, pretože stres alebo nešťastie, ktoré cítite pri práci, vás povzbudzuje k tomu, aby ste sa stravovali nezdravým spôsobom. Možno extrémne športy, ktorými sa snažíte uniknúť svojmu nešťastnému pracovnému životu, spôsobujú zranenia. Alebo možno opakujúce sa pohyby, ako je písanie alebo zdvíhanie, vás jednoducho opotrebovali. Ak je vaše telo nešťastné vo vašej oblasti práce, vysiela kriticky dôležitý signál, že je čas nájsť ďalšie možnosti a čoskoro.
3. Lenivosť.
Ak sa ráno pripravujete na prácu trikrát, pijete šesť ďalších šálok kávy na otvorenie doručenej pošty alebo trvá večnosť, aby ste odpovedali na telefónny hovor klienta, je pravdepodobné, že ste boli zasiahnutí syndrómom lenivosti. Nie je to spojené s vekom. Nie je to tak, že ste starí. Ste pomalí, pretože ste nútení konať vo veciach, o ktorých viete hlboko vo svojom srdci, že ich nechcete robiť.recenze.jpg
4. Sťažnosti sú vyššie.
Hovorím o dvoch druhoch sťažností: o tých, ktoré prichádzajú od ľudí, ktorí prichádzajú do styku s vašou firmou (zákazníci, predajcovia, zamestnanci, virtuálni pracovníci atď.) A najnebezpečnejších druhov, t.j tých, ktoré pochádzajú z vašich vlastných úst. Naberte odvahu a opýtajte sa niektorých ľudí, ktorí vás dobre poznajú: „Sťažujem sa veľa na svoje podnikanie?“ Pri vypočutí ich odpovedí budete mať v hlave jasnejšie.