Je pravda, že muž ľúbi len pivo a sex ?

Muži – zložité povahy a pritom tak jednoduchí ľudia. Nič nikdy nekomplikujú, neriešia detailne svoju vizáž a na týždeň im niekedy stačí len jeden pár ponožiek. Každý z nich však v sebe skrýva potenciál niečoho, čo na nich milujeme. Majú pre nás šarm, čo je neodolateľný kúsok, aký musí každá žena vlastniť. Na začiatku zoznámenia sa však správajú úplne inak, než na čo sme po desiatich rokov manželstva zvyknuté. Na prvom rande si dajú naozaj záležať, a to nielen na tom, ako vyzerajú a ako sa prenás do slova vyfintia. Ešte aj vyberú správny parfum, ktorý nás priláka ako zúfalé samičky túžiace po párení.

omluva

Donútia nás stať sa opäť hanblivými za maličkosti, čo už teraz pokladáme za malichernosť. Rozosmejú nás aj v momente, kedy to absolútne nečakáme, skrátka nám robia náramnú radosť, pobavia nás a každý deň je plný nových zážitkov a skvelých prekvapení. Spoločný vzťah nás s nimi privádza k nádherne prežitým chvíľam, na ktoré nejedna z nás doteraz s potešením zaspomína. Vodia nás na tajné miesta, a keď nezvolia reštauráciu, dokážu doma aj sami navariť. Taká romantická večera nie je nikdy na zahodenie, i keď jedlo nemusí byť na všetkých päť hviezdičiek. Dôležité vtedy bolo, že ste sa dokázali porozprávať o všetkom, čo sa vám páči, o každodenných starostiach, či úspechoch.
Dnes je tomu všetkému žiaľ koniec.

láska

Dvere lásky a porozumenia sa zrazu zatvorili a zahodili kľúč. Večer sa premieňa na čudesné chrápanie už o ôsmej večer, stihnete maximálne „rýchlovku“. Deň vyzerá asi tak, že keď sa obaja vrátite domov z práce, nie je to ako kedysi – muž už nepozná čaro romantiky a stáva sa z neho pán záhadný. Vy zatiaľ rozmýšľate nad tým, čo robíte zle, no všetko sa vám zdá v najväčšom poriadku. „Je mi neverný, má snáď inú ?“ – Ak často nebýva doma a z jeho úst sype samé výhovorky, môže to tak byť, ale ak si spokojne užíva futbal s pivkom v ruke, nemáte sa čoho obávať. Muži niekedy skrátka chcú pokoj a relax. Porozprávajte sa s ním o tom, čo vás trápi ešte pred tým, než ho zasiahne sedatívny účinok piva. Možno to pomôže a vymení pivo za vašu ruku. Presnejšie hovorím o obidvoch rukách – relax vo forme príjemnej masáže. Navrátite sa tak k spoločným rozhovorom a vzťah dáte opäť do poriadku. Ani sa nenazdáte a požiada vás o ruku znova !