Priečka, ktorá nie je priečkou

Niekedy nie je na škodu, keď všetci pracujú ako keby v jednej veľkej kancelárii. No, časom môžete prísť na to, že sa navzájom vyrušujú a rozptyľujú. Vtedy je dobré pouvažovať nad riešením, čo by pomohlo zabrániť takýmto nesvárom. Najlepšie urobíte, ak si na takéto riešenia najmete odborníkov, čo vám poradia, čo s daným priestorom robiť, prípadne môžete siahnuť po najjednoduchšom a najoptimálnejšom riešení – sklenenej stene.

Priečka, čo nie je priečkou – aj tak nejako by sa dala nazvať sklenená stena LMmont.

laboratory-2815640_1920

Sklenená stena je vynikajúcou priečkou, ktorá zároveň predelí priestor, no necháva ho aj otvorený. Všetci sú oddelení, ale navzájom môžu na seba vidieť, takže sa necítia osamelí ako keby boli zavretí v jednotlivých kanceláriách. Vedia spolu viac komunikovať ako keby mali medzi sebou normálne steny, pretože človek nekomunikuje len slovami, ale dokonca oveľa viac komunikuje neverbálne – gestami, mimikou. V tomto prípade je voľba sklenenej steny optimálna. Spĺňa všetko, čo si môžete od takejto steny želať. Priestor nebude pôsobiť miniatúrnym dojmom, práveže bude nadobúdať dojem, že jednotlivé kancelárie sú dosť veľké a zároveň aj medzi sebou predelené.

Ak by ste si neboli istý, či je pre vás toto riešenie vhodné, môžete sa pokojne a zadarmo poradiť priamo s touto firmou. Poradí vám a pomôže pri výbere vhodného materiálu do vašej firmy, či kancelárie a nebude za to pýtať nič. Dobrá rada nad zlato.

architecture-3734552_1920

Takisto záleží od vašich konkrétnych požiadaviek pri tvorbe cenovej ponuky. Najlepšie urobíte, ak sa skontaktujeme priamo s LMmont a vyjasníte si všetko, čo od danej ponuky požadujete a čo by ste naopak nechceli. Je dôležité si všetko vyjasniť ešte pred tým než sa niekto pustí do roboty, pretože to pomôže predísť mnohým nedorozumeniam a problémom, ktoré by mohli vzniknúť. Tak ako aj vo vzťahoch, aj pri týchto veciach je najdôležitejšia komunikácia. Pri hocičom, čo vám napadne aj dodatočne sa treba ozvať, aby všetko spĺňalo vaše predstavy a požiadavky. Nemému dieťaťu ani vlastná mať nerozumie – to platí aj v bežnom živote.