Hľadáte novú a zaujímavú formu relaxu? A čo takto skúsiť tantrickú masáž

Prakticky každý z nás potrebuje pravidelné uvoľnenie, zrelaxovanie a regeneráciu. Nielen spánkom či chutným jedlom, ale zvykneme siahnuť takisto po rôznych príjemných službách, či už ide o posedenie v reštaurácii, návštevu kina alebo dopriatie si profesionálnej masáže.Kamene s nápisom Relax, Soul, Body

  • A práve pri masážach sa v tomto článku zdržíme o niečo dlhšie.

Je totiž zaujímavé pozrieť sa, že skutočne existuje veľa zaujímavých druhov a praktík, pričom už možno tušíte, že k tým najdiskutovanejším sa radia tantrické masáže, ktoré naberajú na svojej popularite. Takisto sa začína vyvracať mýtus, že ide iba o akési erotické služby. Senzuálne (tantrické) masáže majú hlbšiu podstatu odkazujúcu na prísun čerstvej životnej energie, ktorá pramení z našej sexuality a erotických túžob dvoch pohlaví. Základom všetkého sú zmyselné dotyky, ktorých tajomstvo však môže poznať iba vyškolená masérka.
Ako si plnohodnotne vychutnať tantrickú masáž, jej význam a vplyv (nielen) na naše telo
Základom je uvoľnenie a celková pohoda. K tomu vám výrazne napomôže čisté prostredie a relaxačná atmosféra, ktorú dosiahnete ideálne návštevou tantrického salónu https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ spolu so sympatickým personálom. Tu je však potrebné dokázať sa uvoľniť pred cudzími ľuďmi, respektíve masérkou a jej dotykmi. Je možné, že v niektorých prípadoch môže prísť úvodný ostych, avšak profesionálna masérka vás tohto stavu dokáže zbaviť. Každopádne aj tu platí, náš zákazník náš pán a aby masáž prebehla skutočne efektívne, návštevník musí byť dostatočne uvoľnený, tým pádom je pohodlie a priane zákazníka kľúčové.Červená horiaca sviečka, relax
Zákazník si môže určiť mieru, do akej sú mu praktiky komfortné a takisto má na výber z viacerých druhov senzuálnych masáží.
Ide o klasickú tantrickú masáž, ale zaujímavá je napríklad tiež voľba body to body massage, kedy vás masérka masíruje svojim nahým telom. Spomeňme takisto tantra masáž pre páry či ďalšie zaujímavé možnosti, ktoré vám už ale neprezradím. Je totiž lepšie raz zažiť, než stokrát počuť (čítať).