Masáž muzského ustrojenstva

Senzuálne masáže prostaty sú veľmi jedinečný originálny a špecifický druh erotických masáží ktoré sa zameriavajú predovšetkým na intímne zóny svojich klientov pretože masérky si uvedomujú že práve stimuláciu týchto zón dokáže klient dosiahnuť stav absolútneho boha nadpozemského šťastia a radosti a nekonečnej eufórie ktorú pri normálnych klasických švédskych športových a podobných masážach v žiadnou prípade nezažije. zážitky a explózie pohybov počas erotických masáží sa ani zďaleka nevyrovnajú pocitom pri klasických masážach ktorých hlavnou náplňou je uvoľniť stuhnuté svalstvo a pomáhať pri bolestiach preťažených zaťažených unavených boľavých kĺbov svalstva a pohybového ústrojenstva.

žens

Naopak senzuálne masáže idú viac do hĺbky viac sa starajú aj o klienta pomáha ju blokovať nielen telu ale výmysel prečistiť čakry a zjednotiť ich a nastoliť absolútny poriadok harmóniu rovnováhu medzi človekom jeho mysľou dušou duchom a vesmírom a taktiež chce dokázať naplniť dokonalé prepojenie fyzického tela s telom astrologickým nehmotným.

žena

Všetko tá explózia pocitov dojmov a myšlienok sa ani nedá opísať ľudskými slovami pretože naša slovná zásoba je príliš obmedzená aby dokázala vystihnúť a popísať všetky tie vnútorné stavy a okamihy nezabudnuteľného blaha a eufórie ktoré lomcujú klientmi počas senzuálnych masáží. Príslovie ktoré hovorí že lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť my sa v tomto prípade dalo uplatniť skôr ako lepšie je raz vyskúšať pocítiť ako stokrát počuť alebo prečítať. Senzuálne masáže dokážu človeka dostať do vysokého stupňa blaženosti akýmsi zaujímavým spôsobom dokážu masérky svojimi technikami pomôcť odpútať sa klientovi od zeme a preniesť jeho dušu do akéhosi iného sveta. Tantrických masážnych salónov nájdete po celom svete veľmi veľké množstvo rovnako ako aj na Slovensku. Stačí si vybrať.