Otestujte tvrdosť vody

Základom zdravého životného štýlu je dostatočný pitný režim. Dôležité je piť tekutiny, ktoré obsahujú vyvážený obsah minerálnych látok a vyznačujú sa blahodarným vplyvom na ľudský organizmus. Aj vy sa zaoberáte kvalitou vody vo vašej domácnosti? Voda by mala obsahovať primerané množstvo vápnika a horčíka. V tom prípade hovoríme o takzvanej mäkkej vode. V jednotlivých domácnostiach sa vo väčšine prípadov stretávame s takzvanou tvrdou vodou, ktorá sa vyznačuje zvýšeným množstvom týchto minerálov.

doprajte si kvalitnú a zdravú vodu

Tvrdá voda vytvára biely povlak vo forme vodného kameňa v spotrebičoch, ako je kanvica, umývačka, práčka či žehlička. Následne znižuje životnosť týchto spotrebičov. K ďalším nevýhodám tvrdej vody patrí suchá pokožka po umytí alebo sprchovaní. Vodný kameň sa v prípade tvrdej vody zvykne tvoriť aj v okolí vodných batérií. Takáto situácia už naznačuje, že voda vo vašej domácnosti je tvrdá. Našim zákazníkom poskytujeme produkty a služby, ktoré im pomôžu určiť tvrdosť vody a zaistiť jej zmäkčenie. Test na tvrdosť vody Vodaservis.sk si môžete objednať priamo cez našu internetovú stránku. Túto praktickú pomôcku využijete na určenie stupňa tvrdosti vody, ktorú denne používate u vás doma. Podľa výsledkov testu sa viete zariadiť. Ak ukazovateľ tvrdosti vody vypovedá o tvrdej vode, môžete použiť prostriedky na zmäkčenie vody, ktoré vám daný stav upravia.

otestujte tvrdosť vašej vody

Netrápte sa mínusmi, ktoré súvisia s tvrdosťou vody. K nevýhodám patrí aj nedostatočné pôsobenie čistiacich prostriedkov, ako napríklad prášku na pranie, ak sa voda z patričných dôvodov označuje prívlastkom tvrdá. Tento stav môže byť dočasný a viete ho jednoducho vyriešiť. Podporujeme kvalitnú vodu, vieme, čo znamená voda pre náš život a uvedomujeme si jej dôležitosť. Radi vám v danom smere ponúkneme riešenia, ktoré fungujú a ktoré vám zaistia príjem kvalitnej vody u vás doma alebo na vašom pracovisku.