Mužov priťahujú jednoduché ženy, prečo je tomu tak?

Je úplne bežné, že sa ženy parádia, snažia sa pekne obliekať, líčiť, držia rôzne diéty, chodia cvičiť, či používajú rôzne masky proti starnutiu pleti. V dnešnom svete sa dá nájsť už všeličo, čím sa môže žena skrášliť. Pravda, ktorú všetci dobre vedia však je, že nie všetko je o výzore. Najviac si to teda všímajú muži, ktorým sa možno nejaká žena zapáči, avšak keď vidí jej správanie, odradí ho. Prečo jednoduché ženy priťahujú mužov?

žena

Sú samy sebou– presne tak. Nehrajú sa ani na známu herečku, speváčku, či dokonca najlepšiu kamarátku. Opičiť sa po niekom nie je znak dospelosti a taktiež to nie je veľmi inteligetné. Pozor, je rozdiel sa inšpirovať a je rozdiel niekoho doslova okopírovať.

Neboja sa výjsť z domu neupravené– vlasy v cope, nenamaľovaná tvár? Ženy, priznajme si, že takto vyzerá každá z nás väčšinu času. Ak idete len na poštu, či malý nákup, nepotrebuje to hodinovú prípravu pred zrkadlom.
Majú sebavedomie– žiadna sebeláska, ani namyslenosť. Len zdravé sebavedomie, ktorým potvrdzujú to, že sú spokojné s tým, kým sú a svoje nedostatky sa nesnažia odstrániť za každú cenu.

klobouk

Majú reálne ciele– vedia, čo v živote chcú dosiahnuť a nevzdávajú sa, ale zároveň to nie sú prehnané karieristky, ktoré vidia iba prácu. Taktiež nie sú domasedky, ktoré sa vzdajú pri prvom páde. Jednoducho zlatá stredná cesta.
Nepovažujú ženy za bezchybné– čo muža odradí už na začiatku, je jednoznačne silný feminizmus. Ženy, ženy a stále len ženy. Nezdá sa vám, že bez mužov by tento svet tak celkom nemal význam? Na verejnosti sa možno vyhlásite za zarytú feministku, ktorá bráni ženy zubami nechtami, no len čo sa vám vypáli žiarovka, voláte na pomoc svojho drahého. Môžete mať svoj názor, to je v poriadku, ale všetko s mierou.

Žiadne naivky– žena, ktorá uverí chlapovi aj po tom, čo ju trikrát podviedol je teda naozaj naivná. Muži majú radi ženy, ktoré neuveria všetkému a je mi hneď jasné, o čo ide.

svoboda

Majú svoj názor– a na záver jeden z najdôležitejších bodov. Ak má žena svoj názor, určite to u daného muža vyhrala. Nejde o to, za každú cenu sa hádať a hovoriť si svoje. Ide o to svoj názor podložiť argumentami a stáť si za tým. Nemusíte prikyvovať na všetko, čo niekto iný povie. Povedzte, čo si myslíte vy, avšak stále nezabudnite na istú diplomaciu a slušnosť.