Najťažšie je zarobiť prvý milión

Prvý milión. Asi si pomyslíte, že je to nepredstaviteľné vlastniť taký veľký obnos peňazí. No ja vám poviem, že to nie je nemožné. Výborným príkladom je táto kniha od skúseného marketéra Braňa. Sám vysvetľuje v tejto knihe, že milión je použitý len obrazne. Pretože každý skúsený marketér vám povie, že najťažšie je zarobiť prvých 100, 1000 alebo 100 000. Jednoducho nájsť funkčný systém, ktorý bude fungovať. A keď, už máte zarobené prvé finančné prostriedky, stačí tento systém opakovať.

měna

Aká je hlavná téma knihy?

Braňo sa vo svojej knihe venuje internetovému zarábaniu. Píše, že svoje skúsenosti nadobudol počas štyroch rokov, čo nie je až taká dlhá doba na to, aby ste to nemohli skúsiť aj vy. Síce v úvode píše, že používa hlavne princípy, ktoré sú vhodné pre ľudí, ktorý nevedia až tak dobre po anglicky, no samy uvidíte, že v knihe je použitých dosť veľa anglických výrazov a bez prekladača sa v internetovom biznise len ťažko zaobídete. Pretože väčšina stránok, ktoré odporúča sú v anglickom jazyku. Podľa môjho názoru by práve toto odradilo človeka, ktorý nevie po anglicky.

bankovky

Bude to pre mňa užitočné?

Hoci sám autor tvrdí, že len 4 % ľudí sú schopné si z knihy zobrať ponaučenie a naozaj tie princípy vyskúšať. Nejaké percento si ju ani nekúpi, menšie percento si ju kúpi, ale neprečíta a najmenšie percento si ju prečíta a použije. Ja som ju prečítala, ale pravdepodobne ju nepoužijem. Dôvodom je práve anglický jazyk a aj fakt, že nepotrebujem milión na svoj spokojný život. Stačí mi mať svoju rodinu a v skromnosti si žiť bez technických výdobytkov, ktoré síce majú uľahčovať život, ale skôr nám ho komplikujú tým, že sa ľudia medzi sebou prestávajú rozprávať.
Na základe čítanie nemôžem povedať, že ju vyslovene neodporúčam, ale je to určite na každého zvážení, či si zaobstará. Najužitočnejšia bude pre ľudí, ktorí rozumejú anglickému jazyku.