Nechajte farby, aby Vám podporili náladu!

Skúste sa na chvíľu zamyslieť. Keď ráno vstanete a vyberáte si oblečenie, podľa čoho ho vyberáte? Podľa strihu? Podľa farby? Najčastejšie je to podľa farby. Buď sa zobudíte romanticky naladená, plná pozitívnej energie alebo skôr smutná, bez dobrej https://tv.seznam.cz/program/5399586 nálady. A podľa týchto emócií si volíte aj farbu. Alebo si tento výber prispôsobujete tomu, čo Vás cez deň čaká. Keď idete na pohovor, siahnete po striedmejších farbách, v ktorých sa cítite bezpečne a ktoré by Vás mali trošku upokojiť. Keď idete na party, tak chcete zase kričať. Chcete byť divoškou večera, tak zvolíte červenú farbu. Keď chcete byť za roztomilú, milú, energickú, väčšinou siahnete po žltej.

zeleno-modré světlo

Farby ovplyvňujú naše životy, vďaka farbe môžete zistiť ako sa ten druhý cíti!
A tak je to aj v dome. Takto isto ovplyvňujú farby našich izieb naše emócie. V spálni by mala byť modrá stena. V kuchyni biela, v detskej izbe zelená, či žltá. A takto nejako to funguje aj s osvetlením. Keď máte kvalitné svetlo, je radosť tráviť čas doma. Keď je však zlé, je to určite cítiť! Lenže pri led podsvietení nejde len o intenzitu svetla. Led podsvietenie poskytuje osvetlenie domova pomocou rôznych farieb, ktoré Vám umožnia krajší deň a zlepšia Vaše cítenie. Pomocou led podsvietenia si môžete vyčariť úsmev na tvári a meniť si svetlo a jeho farbu, či intenzitu pomocou pár kliknutí.

modré světlo

Čo teda jednotlivé farby prezrádzajú? Na akú vlnu Vás zanesú?
Biela farba sa hodí do miestností, kde sa nachádza umelecká duša, nakoľko podporuje tvorivosť. Červená farba je farba lásky. Podporuje vášeň, silu energiu a lásku. Zelená farba je skvelá do detskej izby, pokiaľ dieťa študuje. Je upokojujúca a podporuje tak koncentráciu. Modrá farba je výborná do izby, kde chcete pokoj a relax. Žltá farba je výborná tam, kde potrebujete život! Je skvelá do detskej izby, do miestností, kde tvoríte, či len tak trávite čas a chcete sa cítiť výborne.