Nezabudni na tieto dievčatá

Poskytovať sexuálne služby je dnes práca ako každá iná. Aj v minulom storočí to tak bolo. To len ľudia vždy zo všetkého robia takú neuveriteľne veľkú vedu. Veď keď je dopyt, tak sa nájde aj ponuka. Taký je základný zákon ekonomiky, ktorý funguje na trhu. Keby sa nenašli takí chlapi, ktorí by tam zašli, tak by neboli ani také ženy. Keby tí chlapi neboli ochotní toľko zaplatiť, tak by dané ženy znížili ceny. No, očividne to funguje a montujú sa do toho len samé závistlivé a nenásytné ženy, ktorých muži asi navštevujú takéto služby. Nuž, keď im doma nie sú dopriate také radovánky, tak si ich musia vyhľadať niekde inde. Ženy môžu byť ešte radi, že sa im muž pekne po tomto akte vráti domov. Spokojný a usmiaty. Keby len tušili…

breast-1245711_1920

Ekonomika je na tom vraj celkom zle, ale ľudia stále ešte nejako dokážu prežiť. Niektorí majú ešte nejaké úspory a preto sa apeluje na to, aby takíto ľudia podporovali tie odvetvia, ktoré sú na tom horšie. Človek si kúpi, keď musí, ale so službami je to horšie. Práve tie často utrpia najväčšiu ujmu, pretože nové nechty, či vlasy si každý odpustí. No, sex si neodpúšťajte a doprajte si ho. Sex ponuky budú vždy žiadané, tak nenechajte tie najkrajšie a najsladšie dievčatá padnúť na dno. Pomôžte im, aby sa pozviechali, čo najskôr to bude možné. Veď ich ešte určite budete potrebovať a sex je prirodzená fyziologická potreba ako jedenie. To si uvedomte.

erotic-2285488_1920

Som ešte aj toho názoru, že keď zostali potraviny otvorené, tak by mali aj tieto slečny mať dovolené ponúkať svoje služby. Ako som už spomínala, sex je prirodzená potreba človeka, ktorá sa určite radí medzi tie najzákladnejšie potreby, ktoré človek má. Práve aj štát by mal teda dbať na to, aby každému človeku bolo dopriate si splniť aj túto potrebu, hoci nemusí mať splnené potreby ostrihania vlasov, či nových nechtov. Ale toto je niečo úplne iné potrebné pre lepšiu náladu a krajší deň. Nemám pravdu?