Prečo stále viac ľudí podstupuje tantrickú masáž?

Každý z nás hľadá cestu, vďaka ktorej sa dokáže pravidelne zregenerovať. Uvoľniť sa fyzicky, no takisto uvoľniť svoju myseľ je vlastne pre každého z nás nevyhnutné. Nemusíme pritom vravieť len o spánku, ale takisto o mnohých zábavných či relaxačných aktivitách. Kniha, film, kino, bar, videohry,… a samozrejme kvalitná masáž. A práve nej sa budeme v tomto článku venovať bližšie.

Pretože pod ňou si v skutočnosti nemusíme predstaviť len tú klasiku, ktorá sa zaoberá vašim boľavým chrbtom či končatinami, ale reč môže byť o čoraz známejšej tantra massage, ktorá zostáva populárna aj na Slovensku a stretnete sa s ňou predovšetkým v našom hlavnom meste.

masáž chrbta, blondýna

Tantra salóny sú zaujímavým prostredím, ktoré poskytuje uvoľňujúcu atmosféru a spolu s ňou masáže, ktoré majú skôr senzuálny charakter. Takisto ich nemusíte navštíviť len vtedy, ak cítite nejakú fyzickú bolesť. Ich význam totiž spočíva v tom, aby ste vďaka senzuálnym dotykom načerpali novú životnú silu. Vravíme o práci so životnými energiami, ktorá má dlhovekú tradíciu.

Dôležitú úlohu tu zohrávajú už spomenuté senzuálny dotyky, no takisto citlivá práca s ľudskou sexualitou. A práve toto je možno dôvod, prečo si veľa laikov predstaví nejaké sexuálne služby či dokonca „oplzlé“ praktiky. V skutočnosti ale ide o prirodzený postup špecifický pre kvalitne vykonanú tantrickú, resp. senzuálnu masáž. S dôrazom na odstránenie fyzických a takisto psychických blokov.

sexi ženské telo

Senzuálne dotyky by tu mali venovať pozornosť celému telu a nie je tajomstvom, že sa pri nich nevynechávajú ani intímne parite. Je to z dôvodu ich citlivosti a fakt, že príjemné dotyky v týchto oblastiach vnímame oveľa intenzívnejšie. V neposlednom rade sú najsilnejším zdrojom k tomu, aby sa dala naviazať práca so sexuálnou energiou a aby sa odstránili zadržiavané bloky aj v tejto súčasti nášho ja.

  • Vravíme preto o liečivej masáži s erotickým charakterom, ale rozhodne nie o platenom sexuálnom styku.