Žiadna sexuálna prestávka!

Ak ste uvažovali nad tým, že by ste si dopriali takú menšiu sexuálnu prestávku, tak rozhodne prestaňte. Takéto myšlienky alebo slová ani nevyslovujte. Prečo by ste si mali dopriať prestávku od bežných fyziologických a ľudských potrieb? Túto činnosť potrebuje každý a čím častejšie sa jej dostáva človeku, tým je šťastnejší, vyrovnanejší a spokojnejší. Netreba túžiť po veľkých majetkoch, ale po sexuálnom uspokojení. Potom je človek naozaj spokojný so všetkým, čo ho v živote stretne. Či už je to zlé alebo dobré. Ľahšie sa s tým vyrovná.

legs-4771119_1920

Potešenie, radosť zo sexuálneho života, rozkoš, vášeň – to by sme si mali dopriať z času na čas každý z nás. A keby len z času na čas. Malo by to byť celkom pravidelné, pretože len tak si zabezpečíme správne fungovanie celého nášho tela. Nikto nechce, aby nám predčasne starli isté orgány a nezabezpečovali takú funkciu akú majú. Ak aj vy túžite po slastnom potešení, ktorého sa vám nedostáva, tak reagujte na sex ponuky. Kde je dopyt, tam je aj ponuka. Vy ste narazili na túto neodolateľnú ponuku, tak vytvorte dopyt. Využite príležitosť na to, aby ste ho vložili do tej správne nadržanej osoby, ktorá už čaká práve na vás.

model-4132234_1920

Pochopiteľne sa v živote človeka vyskytnú situácie, kedy sa nedá zabezpečiť, že by sme mali sexuálne chvíľky na pravidelnej báze. No, rozhodne sa netreba s týmto stavom zmieriť a nechať to tak. Mali by sme s ním bojovať a zabezpečiť, aby sa sexuálne chvíľky v našich životoch objavovali v pravidelných intervaloch. Je to prirodzené a aj keby sme boli trošku menej inteligentní, tak by sme chceli sexovať. Bol by to pre nás základný pud, ktorý by nás udržoval šťastnými a nikto by nám ho nemohol zobrať. Otázkou je prečo si to teda viac inteligentní ľudia odopierajú a nedoprajú v takej miere, v akej by si to zaslúžili? Možno teda nie sú až tak múdri ako si o sebe myslia.