Rýchle postavenie tvojej pýchy

Rýchla erekcia je niečo, čo ti zaručí, že tvoja milá ti neodídu počas sexuálneho aktu z postele. Nebude unavená z neustáleho dvíhania tvojej pýchy, keď náhodou opäť klesne.

Čo robiť, keď prirodzene sa ti nepodarí dosiahnuť takúto rýchlu erekciu?

Existujú tipy, ktoré by ti mali pomôcť. Sú dva druhy – také, ktoré sú krátkodobé, rýchle a účinné a potom sú také, ktoré vedia tvoj stav zlepšiť dlhodobo. Najprv sa odporúča začínať s tými, ktoré sú tie rýchle a ich pôsobenie môže začať v čo najkratšom časovom intervale. Tam máš nádej, že k tým dlhodobým sa nemusíš dopracovať a naďalej si budeš môcť viesť svoj každodenný život bez starostí.

man-2548156_1920

Medzi tie krátkodobé tipy na rýchlu erekciu patria štyri riešenia: prežívanie daného prítomného momentu na plno, dlhá vášnivá erotická predohra, skúšanie nových praktík alebo prírodné produkty. Môžeš ich skúšať všetky postupne alebo pokojne aj všetky naraz, ak chceš dosiahnuť vyššiu účinnosť daných tipov. Potom však nezistíš, ktorý z nich tak účinne zabral, ak to nebola kombinácia všetkých, ale iba jeden z nich. No, pri samostatnom skúšaní zasa nezistíš, či by nezabrali nejaké kombinácie. Tak poskúšajte všetky možné varianty, ktoré ti prídu na um a potom sa uvidí, či potrebuješ pátrať ďalej po riešení alebo si ho už objavil.

man-2495356_1920

O tom, že máš žiť v danom okamihu a prežívať ho naplno sa všade hovorí, no nie je to také jednoduché zaviesť aj do praxe. Môžeš s tým mať určité ťažkosti z toho dôvodu, že sa nebudeš vedieť poriadne odviazať a uvoľniť na to, aby si si daný sexuálny akt mohol užiť. Na tom treba popracovať. Pripraviť sa na to môžeš už spomínanou dlhou predohrou, ktorá naštartuje nielen teba, ale aj tvoju partnerku. Nakoniec ti bude ešte vďačná a bude si myslieť, že si to vlastne celé robil pre ňu a nie pre seba. To je paradox, čo? Nové praktiky ťa môžu do istej miery znervózniť a tak si možno nebudeš vedieť poriadne užiť daný moment, tak radšej najprv vyskúšaj prírodné produkty – lifehacky. Tie sú u každého takmer vždy účinné.