7 najlepších kúskov oblečenia na jeseň podľa Victorie Beckham

Všetko hlavné, čo potrebujete na jeseň, je týchto sedem kúskov oblečenia, ktoré budete môcť kombinovať s hocičím. Je veľmi dobré, mať v šatníku kúsku, ktoré budete môcť kombinovať s hocičím.

oblečení

Dlhá biele blúzka na zapínanie
Samozrejme, tento kúsok je veľmi dôležitý. Ale nezabudnite na to, aby bola blúzka dlhá a voľnejšia. Je perfektná do kancelárie, a taktiež vyzerá skvelo s džínsami na neformálne posedenie s priateľmi. Ak budete mať pocit, že si neviete, čo na seba obliecť, spoľahnite sa na túto blúzku a nič ňou nepokazíte.

Dlhšie sako
Zabudnite na predstavu, že saká sa vyrábajú len do kancelárie. Beckham často nosí sako len tak na hocijakú príležitosť. Pohľadajte v obchode ten správny strih a farbu a zažiarite.

Teplý rolák
Uistite sa, že na jeseň máte v skrini aspoň jeden teplý a huňatý rolák, ktorý vás zahreje v sychravých dňoch. Beckham odporúča neutrálne farby, ako je telová, čierna a biela. Takto budete môcť rolák s hocičím skombinovať.

Vysoké čižmy
Tieto čižmy automaticky pozitívne pretransformujú každý outfit. Vyzerajú skvelou so sukňou a aj s džínsami. Je len na vás k čomu si ich oblečiete, ale určite si ich kúpte. Hodia sa aj na zimné počasie, takže ich využijete. Navyše, ak budete mať sukňu nebude vám zima, v zime je to veľké plus.

Maxi šaty
Tento kúsok je skvelý na leto, ale kľudne ho môžete nosiť aj v teplejších jesenných dňoch. Stačí, keď si k nim dáte bundu a budete v teplo. Existujú v mnohých farbách. Ak neradi experimentujete, tak si kúpte čierne alebo biele a skombinujte ich s nejakými farbami, aby ste outfit oživili. Takto si ich budete môcť obliecť na každú príležitosť.

svetr

Úzka sukňa
Je nadčasová, vhodná pre kanceláriu a nikdy nevyjde zo štýlu. Môžete k nej zvoliť opätky pre elegantnejší štýl a pre športovejší tenisky. Pekne vynikne v nej ženská postava a aj ju opticky tvaruje do ideálnej ženskej postavy presýpacích hodín.