Aké topánky sú vaše obľúbené?

Či už vysoké, nízke, farebné, biele, či čierne! Všetky majú niečo do seba a práve preto ich tak veľmi milujeme! Aké topánky obľubujete najviac vy? Máte rady topánky na opätku alebo uprednostňujete radšej tenisky?

boty

Čierna sa hodí ku všetkému!
Čierna je určite obľúbenou farbu mnohých z nás. Veľa ľudí ju obľubuje najmä preto, že je ľahko kombinovateľná takmer s každým módnym kúskom, avšak mnohí z nás ju majú radi len jednoducho preto že je čierna. Je však obrovská pravda a fakt, že čierna je kombinovateľná úplne so všetkým! Čierne topánky sa hodia ku každému topu. K červenej obtiahnutej blúzke, ku kvetovanej vzorovanej košeli, ale aj k voľnejšiemu svetru. Čiernou nikdy nič nepokazíte a práve preto je čierna taká obľúbená farba – nedá sa ňou toho veľa pokaziť. To, že čierna je taká neutrálna však neznamená, že sa s ňou nedá experimentovať a že nevie byť veľmi extravagantná. Niektoré čierne outfity môžu vyzerať veľmi fádne, iné práve naopak veľmi extravagantne aj napriek tomu, že v čiernom outfite nie je vidieť ani štipka inej farby. Čiernymi topánkami sa skutočne nedá veľa pokaziť, avšak zvážte, či nie je čas na vyskúšanie aj niečoho odvážnejšieho!

kozačky

Topánky na platforme
Topánky na platforme sú ďalšom perfektnou vychytávkou, ktorá dávno vyšla z módy, avšak v posledných dňoch sa opäť vrátila a nič ma neteší viac ako tento fakt. Myslím si, že topánky na platforme sú oveľa lepšie ako topánky s nízkou podrážkou. Nielenže sú extrémne pohodlné a štýlové, navyše sa z nich oveľa lepšie chodí. Nie som najvyššia, a teda sa v topánkach z vyššou platformou cítim oveľa lepšie ako v tých nízkych. Nie sú rovnaké ako topánky na vysokom podpätku, pretože keď máte topánky s platformou, výšku opätku necítite. Napriek tomu však pôsobia veľmi elegantne a veľmi dobre ukážu na nohe. A čo je ešte lepšie dajú sa nosiť aj vo forme tenisiek, ale aj vo forme topánok a teda elegantnejším odevov.