Čo sa ženám páči?

Ženy a muži sú v niektorých veciach úplne rozdielni. Naše mužské, alebo ženské, polovičky vie potešiť niečo rozdielne. Samozrejme, je to veľmi individuálne ale isté veci platia skoro vždy. A preto, milí páni, prečítajte si ako si uloviť „tú pravú“.
Ženy sú od prírody väčšie romantičky. Sú priam zaťažené na maličkosti rozkošného typu. Práve niektoré z nich považujú za dôkaz vašej veľkej lásky k nim. Samozrejme, nie je všetko len o veciach. Na lásku treba aj činy. Tak ako sa vraví, lásku treba vložiť viac do skutkov, ako do slov… Každopádne, ak si dlho lámete hlavu ako očariť vašu ženu, budúcu frajerku alebo pôvabnú susedu, tak si prečítajte pár tipov nižšie.muž v obleku.jpg
1. Okúzlite svojou vôňou
Ženy milujú, ak chlap pekne vonia. Je to jeden zo znakov toho, že sa o seba patrične stará a je čistotný. Toto všetko si ženy na mužoch veľmi vážia. Nezáleží na to, či použijete len deodorant, vodu po holení alebo voňavku.  Dôležitá je vôňa. A to už je veľmi individuálne, ktorá je tá správna. Ak si neviete rady, zoberte rovno aj svoju ženskú polovičku vybrať, či  jej bude voňať.
2. Dajte sa do gala – košeľa a oblek
Táto kombinácia pôsobí priam vražedne sexy. A pokiaľ máte na to aj postavu, tak vám žiadna žena neodolá. Ak plánujete ísť na neformálnejšiu akciu, zvoľte len košeľu bez obleku. Ak na formálnejšiu, pokojne sa nebojte pridať aj sako, kravatu, alebo aj motýlika. Je to zaručená klasika.kytice.jpg
3. Prekvapte kvetmi
Ak si myslíte, že kvety sa dávajú len na narodeniny, ste v omyle. Ženská duša ocení krásny kvet za každej situácie. Absolútne nezáleží na tom, aký je práve deň. Ak jej chcete urobiť radosť, neváhajte a kúpte malú kytičku. Zaručene ju to milo prekvapí.
4. Usmievajte sa
V neposlednom rade to, čo je priam magnet na ženy, je mužský úsmev. Netreba to s ním zas prehnať, ale ženy vždy poteší, keď vám vyčaria na tvári nenútený úsmev.