Domáce triky: Veci čo zaneprázdnení ľudia potrebujú na zjednodušenie života


Kalendár alebo plánovač
Nie je nič tak hrozné ako si uvedomiť, že ste zabudli na niečo dôležité. To je dôvod, prečo je lepšou voľbou vytvoriť si systém pre rušné dni, ktorý bude pre vás pracovať a bude vám pomáhať. Pomocou kalendára alebo plánovača, bude váš život organizovaný.
Keď dávate prednosť tomu, aby ste svoj hlavný kalendár uchovávali digitálne, kalendár v tlačenej podobe môže byť stále požehnaním. Začnite používať kalendár narodenín. Každá stránka kalendára uvádza dni v číslovanom formáte, ale neuvádza zoznam dní v týždni, takže sa môže používať rok čo rok. Dajte kalendár na miesto, ktoré uvidíte každý deň a už nikdy nezabudnete na dôležitý dátum!

plánovač

Organizátori kuchyne, skrine a kúpeľne
Udržať si skriňu organizovanú je hračkou, keď je organizácia doslova postavená. A určite, môžete vyčleniť nejaké peniaze za renováciu skrine. Ale mohli by ste sa tiež obrátiť na koše a iné organizátori, aby ste mali štruktúru, ktorú potrebujete na udržanie poriadku.
Tento princíp siaha aj za skrine. Pridajte koše do špajze, kuchynských skriniek a kúpeľne, aby ste udržali svoj dom v poriadku. Tie sú mimoriadne silné, ak žijete s ľuďmi, ktorí sú, ahem, menej znepokojení organizáciou ako vy. Ak vaši rodinní príslušníci majú tendenciu len hádzať veci dole, vyskúšajte ich pomocou koša. Označte organizátori jasne a budete prekvapení, o koľko je jednoduchšie dostať svoju rodinu na palubu a dať veci späť tam, kam patria.

kalendář

Miesto pre zber pošty a kľúčov
Odpad sa hromadí. Je to trvalý problém, ktorý musí zvládnuť každý človek. Pridajte malý kôš všade, kde sa zdá, že sa hromadia vaše listy, a kamkoľvek odložíte svoje kľúče. Len implementácia organizácie pre tieto dve veci – jedna, pre ktoré môže byť ťažké udržať pod kontrolou a druhá, pre veci čo sa vždy strácajú – môže vám to uľahčiť život. Žiadne ďalšie nezaplatené účty, žiadne ďalšie chýbajúce kľúče.