Zábavné hry na party

Určite to poznáte, je víkend a príde k vám na návštevu partia priateľov, prípadne máte domácu oslavu. Okrem klebetenia a prípadného popíjania hľadáte možnosť ako sa zabaviť a poriadne nasmiať, na to vám môžu poslúžiť rôzne hry, ktoré sú určené pre viac osôb, a s ktorými spestríte nudný večer.

koktejly

1, Spoločenská hra Activity
Známa spoločenská hra vie rozprúdiť vždy zábavu. Úlohy pri ktorých musíte kresliť, vysvetľovať spoluhráčovi nejaký predmet alebo zahrať pantomínu sú aktivity, ktoré vás zaručene rozosmejú.

2, Módna prehliadka
Spravte si s priateľmi módnu prehliadku! Avšak nie takú obyčajnú, ale skúste niečo kreatívne, pričom sa musíte napríklad obliecť iba z vecí ako napríklad záclony, deky a podobne alebo sa musíte obliecť do určitého štýlu. Prípadne skúste si zahrať, že sa chlapi musia prezliecť za ženy a ženy za chlapov. Nakoniec sa môžete ešte aj ohodnotiť a určite sa pri tom zabavíte.

3, Karaoke
Nemusíte mať doma profesionálnu deejeskú zostavu na to, aby ste si mohli zaspievať a spraviť domácu karaoke. Na internete je veľa pesničiek nahratých bez spevu, kde vám bežia dole slová a melódia, čiže si ich môžete pustiť a spraviť si malú karaoke súťaž aj u vás v obývačke. Nakoniec sa podobne ako pri módnej prehliadke môžete vzájomne ohodnotiť.

4, Kreslenie
Podobne ako v hre Activity, môžete skúsiť kreslenie ako hru samostatne. Určite si, čo musíte nakresliť, rozdeľte sa do družstiev a potom sa len zabávajte nad výtvormi, ktoré vzniknú.

oslava

5, Šaráda
Táto hra je založená na hádaní. Jeden človek si vymyslí hocijaké slovo a ostatný musia hádať o aké slovo sa jedná, s tým že dotyčný môže na otázky odpovedať iba slovami áno alebo nie.

6, Twister
Stará známa hra Twister je hra trošku aktívnejšia, nakoľko sa pri nej niekedy aj zapotíte. Princípom hry je umiestňovať ruky a nohy na farby na koberčeku, ktoré sa vytočia v rulete. To by však nebolo problémom, avšak na koberčeku ste spolu s ďalšími spoluhráčmi, takže niekedy sa poriadne zapletiete, no a vyhráva ten, čo udrží stabilitu a nespadne.